צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  המדריך המלא למסעדות הצמחוניות והטבעוניות הטובות ביותר בבנגקוק

  בנגקוק, בירת תאילנד, היא עיר תוססת ומלאת חיים, המציעה מגוון רחב של חוויות קולינריות. בין אם אתם צמחונים, טבעונים או פשוט מחפשים לנסות משהו חדש, בנגקוק מציעה שפע של מסעדות שיספקו את כל הצרכים שלכם. במדריך זה, נסקור את המסעדות הצמחוניות והטבעוניות הטובות ביותר בעיר, ונציע טיפים שיעזרו לכם ליהנות מהחוויה הקולינרית המיוחדת הזו.

  מסעדת "May Veggie Home"

  מסעדת "May Veggie Home" היא אחת המסעדות הצמחוניות הפופולריות ביותר בבנגקוק. המסעדה מציעה תפריט מגוון הכולל מנות תאילנדיות מסורתיות כמו פאד תאי, סום טאם וקארי ירוק, כולן מוכנות מחומרים טבעיים וטריים. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והשירות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את מנת ה"פאד תאי" הצמחונית, שהיא אחת המנות הפופולריות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Broccoli Revolution"

  "Broccoli Revolution" היא מסעדה טבעונית מודרנית הממוקמת בלב בנגקוק. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות כמו סלטים טריים, מנות עיקריות מבוססות ירקות וקינוחים טבעוניים. המסעדה מתאפיינת בעיצוב מודרני וחדשני, והאווירה בה נעימה ומרגיעה. מומלץ לנסות את מנת ה"בורגר ברוקולי", שהיא אחת המנות המיוחדות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Ethos"

  "Ethos" היא מסעדה טבעונית הממוקמת באזור הקוואסן הפופולרי. המסעדה מציעה תפריט מגוון הכולל מנות תאילנדיות מסורתיות, מנות מערביות וקינוחים טבעוניים. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והשירות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את מנת ה"פאד קפאו" הטבעונית, שהיא אחת המנות הפופולריות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Bonita Cafe and Social Club"

  "Bonita Cafe and Social Club" היא מסעדה טבעונית הממוקמת באזור סילום. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות כמו סלטים טריים, מנות עיקריות מבוססות ירקות וקינוחים טבעוניים. המסעדה מתאפיינת בעיצוב מודרני וחדשני, והאווירה בה נעימה ומרגיעה. מומלץ לנסות את מנת ה"בורגר ברוקולי", שהיא אחת המנות המיוחדות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Veganerie"

  "Veganerie" היא רשת מסעדות טבעוניות פופולרית בבנגקוק. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות כמו סלטים טריים, מנות עיקריות מבוססות ירקות וקינוחים טבעוניים. המסעדה מתאפיינת בעיצוב מודרני וחדשני, והאווירה בה נעימה ומרגיעה. מומלץ לנסות את מנת ה"בורגר ברוקולי", שהיא אחת המנות המיוחדות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Anotai"

  "Anotai" היא מסעדה צמחונית הממוקמת באזור ראמה 9. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות תאילנדיות מסורתיות, מנות מערביות וקינוחים טבעוניים. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והשירות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את מנת ה"פאד קפאו" הטבעונית, שהיא אחת המנות הפופולריות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Govinda"

  "Govinda" היא מסעדה צמחונית הממוקמת באזור סוקומוויט. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות איטלקיות מסורתיות, מנות תאילנדיות וקינוחים טבעוניים. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והשירות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את מנת ה"פיצה מרגריטה" הצמחונית, שהיא אחת המנות הפופולריות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Khun Churn"

  "Khun Churn" היא מסעדה צמחונית הממוקמת באזור אקאמאי. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות תאילנדיות מסורתיות, מנות מערביות וקינוחים טבעוניים. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והשירות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את מנת ה"פאד קפאו" הטבעונית, שהיא אחת המנות הפופולריות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Dosa King"

  "Dosa King" היא מסעדה צמחונית הממוקמת באזור סוקומוויט. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות הודיות מסורתיות, מנות תאילנדיות וקינוחים טבעוניים. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והשירות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את מנת ה"דוסה" הצמחונית, שהיא אחת המנות הפופולריות ביותר בתפריט.

  מסעדת "Rasayana Retreat"

  "Rasayana Retreat" היא מסעדה טבעונית הממוקמת באזור סוקומוויט. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות כמו סלטים טריים, מנות עיקריות מבוססות ירקות וקינוחים טבעוניים. המסעדה מתאפיינת בעיצוב מודרני וחדשני, והאווירה בה נעימה ומרגיעה. מומלץ לנסות את מנת ה"בורגר ברוקולי", שהיא אחת המנות המיוחדות ביותר בתפריט.

  בנגקוק מציעה מגוון רחב של מסעדות צמחוניות וטבעוניות, וכל אחת מהן מציעה חוויה קולינרית ייחודית ומיוחדת. בין אם אתם מחפשים מנות תאילנדיות מסורתיות, מנות מערביות או מנות הודיות, תוכלו למצוא את כל אלו במסעדות הצמחוניות והטבעוניות של בנגקוק. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ותכננו את הטיול הקולינרי הבא שלכם בבנגקוק!