צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  המסעדות הטובות ביותר לאוכל תאילנדי אותנטי בבנגקוק

  בנגקוק, בירת תאילנד, היא גן עדן לחובבי האוכל. העיר מציעה מגוון רחב של מסעדות המגישות אוכל תאילנדי אותנטי, המשלב טעמים עשירים, תבלינים חריפים ומרכיבים טריים. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית בלתי נשכחת, הנה רשימה של המסעדות הטובות ביותר בבנגקוק לאוכל תאילנדי אותנטי.

  מסעדת סומבואן (Somboon Seafood)

  מסעדת סומבואן היא אחת המסעדות המפורסמות ביותר בבנגקוק, והיא ידועה במנות פירות הים שלה. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כולל קארי סרטנים, מרק טום יאם חריף, וסלט פפאיה ירוקה. האווירה במסעדה היא נעימה ומשפחתית, והשירות מקצועי ואדיב. אם אתם אוהבים פירות ים, סומבואן היא תחנה חובה בביקורכם בבנגקוק.

  מסעדת ג'יי פאי (Jay Fai)

  מסעדת ג'יי פאי היא מסעדת רחוב קטנה ומפורסמת, שנמצאת בלב בנגקוק. המסעדה זכתה בכוכב מישלן בזכות המנות המיוחדות שלה, כמו קארי סרטנים ומרק טום יאם. השפית, ג'יי פאי, היא דמות אייקונית בבנגקוק, והיא מכינה את המנות בעצמה על גבי כיריים פתוחים. האווירה במסעדה היא פשוטה ועממית, אך האוכל הוא ברמה הגבוהה ביותר.

  מסעדת באן גלואי (Baan Gluay)

  מסעדת באן גלואי היא מסעדה תאילנדית מסורתית, הממוקמת באזור שקט וירוק בבנגקוק. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות אותנטיות, כולל פאד תאי, קארי ירוק, וסלט פפאיה. האווירה במסעדה היא רגועה ונעימה, והשירות מקצועי ואדיב. אם אתם מחפשים מקום שקט ורגוע לארוחה תאילנדית מסורתית, באן גלואי היא הבחירה המושלמת.

  מסעדת תיפסמאיי (Thipsamai)

  מסעדת תיפסמאיי היא מסעדת רחוב מפורסמת, הידועה במנת הפאד תאי שלה. המסעדה קיימת מאז שנת 1966, והיא נחשבת לאחת המסעדות הטובות ביותר בבנגקוק למנת הפאד תאי. המנה מוגשת עם שרימפס טריים, ביצה, ונבטים, והיא מתובלת ברוטב טעים ומיוחד. האווירה במסעדה היא פשוטה ועממית, אך האוכל הוא ברמה הגבוהה ביותר.

  מסעדת באן קאןיטה (Baan Khanitha)

  מסעדת באן קאןיטה היא מסעדה תאילנדית יוקרתית, הממוקמת בלב בנגקוק. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כולל קארי ירוק, פאד תאי, וסלט פפאיה. האווירה במסעדה היא אלגנטית ומפנקת, והשירות מקצועי ואדיב. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית יוקרתית בבנגקוק, באן קאןיטה היא הבחירה המושלמת.

  מסעדת סומטאם נואי (Somtum Nua)

  מסעדת סומטאם נואי היא מסעדת רחוב קטנה ומפורסמת, הידועה במנת הסלט פפאיה שלה. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כולל קארי ירוק, פאד תאי, ומרק טום יאם. האווירה במסעדה היא פשוטה ועממית, אך האוכל הוא ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית אותנטית בבנגקוק, סומטאם נואי היא הבחירה המושלמת.

  מסעדת איטאן (Issaya Siamese Club)

  מסעדת איטאן היא מסעדה תאילנדית יוקרתית, הממוקמת בבית קולוניאלי יפהפה בלב בנגקוק. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כולל קארי ירוק, פאד תאי, וסלט פפאיה. האווירה במסעדה היא אלגנטית ומפנקת, והשירות מקצועי ואדיב. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית יוקרתית בבנגקוק, איטאן היא הבחירה המושלמת.

  מסעדת פולס (Paste)

  מסעדת פולס היא מסעדה תאילנדית מודרנית, הממוקמת בלב בנגקוק. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות עם טוויסט מודרני, כולל קארי ירוק, פאד תאי, וסלט פפאיה. האווירה במסעדה היא אלגנטית ומפנקת, והשירות מקצועי ואדיב. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית מודרנית בבנגקוק, פולס היא הבחירה המושלמת.

  מסעדת בולאן (Bo.lan)

  מסעדת בולאן היא מסעדה תאילנדית יוקרתית, הממוקמת בלב בנגקוק. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כולל קארי ירוק, פאד תאי, וסלט פפאיה. האווירה במסעדה היא אלגנטית ומפנקת, והשירות מקצועי ואדיב. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית יוקרתית בבנגקוק, בולאן היא הבחירה המושלמת.

  מסעדת סאבהאי ג'אי (Sabai Jai)

  מסעדת סאבהאי ג'אי היא מסעדת רחוב קטנה ומפורסמת, הידועה במנת הקארי ירוק שלה. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כולל פאד תאי, סלט פפאיה, ומרק טום יאם. האווירה במסעדה היא פשוטה ועממית, אך האוכל הוא ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם מחפשים חוויה קולינרית אותנטית בבנגקוק, סאבהאי ג'אי היא הבחירה המושלמת.

  בנגקוק היא עיר שמציעה חוויות קולינריות בלתי נשכחות. המסעדות המוזכרות כאן הן רק חלק קטן מהמגוון הרחב של המסעדות המציעות אוכל תאילנדי אותנטי בעיר. כל מסעדה מציעה חוויה ייחודית ושונה, וכל אחת מהן שווה ביקור. אז אם אתם מתכננים טיול לבנגקוק, אל תשכחו לכלול את המסעדות הללו בתוכנית שלכם. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול הקולינרי המושלם שלכם בבנגקוק!