צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  בנגקוק: עשרת המסעדות המובילות למאכלי ים

  בנגקוק, בירת תאילנד, היא עיר תוססת ומלאת חיים, המציעה למבקרים בה חוויות קולינריות בלתי נשכחות. אחת מהחוויות המיוחדות ביותר היא הטעימה ממאכלי הים הטריים והטעימים שמציעות המסעדות בעיר. אם אתם חובבי מאכלי ים, הכתבה הזו היא בדיוק בשבילכם! הנה עשרת המסעדות המובילות בבנגקוק למאכלי ים, שכל אחת מהן מציעה חוויה ייחודית וטעימה.

  1. Seafood Market and Restaurant

  מסעדת Seafood Market and Restaurant היא אחת המסעדות המפורסמות ביותר בבנגקוק למאכלי ים. המסעדה מציעה חווית קנייה ובישול ייחודית, בה תוכלו לבחור את הדגים והפירות ים הטריים שלכם מהשוק שבמקום, והם יוכנו עבורכם לפי בקשתכם. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות, כולל סרטנים, לובסטרים, צדפות ודגים טריים. האווירה במקום נעימה ומשפחתית, והצוות ידידותי ומקצועי.

  2. Laem Charoen Seafood

  Laem Charoen Seafood היא רשת מסעדות תאילנדית ידועה, המתמחה במאכלי ים טריים ואיכותיים. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות תאילנדיות מסורתיות, כמו טום יאם עם פירות ים, דגים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי, וסלט פפאיה עם סרטנים. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  3. Somboon Seafood

  Somboon Seafood היא מסעדה ותיקה ומוערכת בבנגקוק, הידועה במנות מאכלי הים המצוינות שלה. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות, כולל סרטנים מטוגנים עם רוטב קארי, דגים מאודים עם רוטב סויה, וצדפות מטוגנות עם שום וצ'ילי. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  4. T&K Seafood

  T&K Seafood היא מסעדה פופולרית בבנגקוק, הממוקמת בשוק הלילה של צ'יינה טאון. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות מאכלי ים טריים וטעימים, כמו סרטנים מטוגנים, לובסטרים מאודים, ודגים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי. האווירה במסעדה תוססת ומלאת חיים, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  5. Jumbo Seafood

  Jumbo Seafood היא מסעדה יוקרתית בבנגקוק, המתמחה במאכלי ים טריים ואיכותיים. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות, כולל לובסטרים מאודים, סרטנים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי, ודגים מאודים עם רוטב סויה. האווירה במסעדה אלגנטית ומזמינה, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  6. Raan Jay Fai

  Raan Jay Fai היא מסעדה קטנה ומפורסמת בבנגקוק, הידועה במנות מאכלי הים המצוינות שלה. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות, כולל סרטנים מטוגנים, לובסטרים מאודים, ודגים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  7. Pla Thong Seafood

  Pla Thong Seafood היא מסעדה פופולרית בבנגקוק, הממוקמת בשוק הלילה של צ'יינה טאון. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות מאכלי ים טריים וטעימים, כמו סרטנים מטוגנים, לובסטרים מאודים, ודגים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי. האווירה במסעדה תוססת ומלאת חיים, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  8. Baan Klang Nam

  Baan Klang Nam היא מסעדה יוקרתית בבנגקוק, המתמחה במאכלי ים טריים ואיכותיים. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות, כולל לובסטרים מאודים, סרטנים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי, ודגים מאודים עם רוטב סויה. האווירה במסעדה אלגנטית ומזמינה, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  9. Krua Apsorn

  Krua Apsorn היא מסעדה קטנה ומפורסמת בבנגקוק, הידועה במנות מאכלי הים המצוינות שלה. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות, כולל סרטנים מטוגנים, לובסטרים מאודים, ודגים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי. האווירה במסעדה נעימה ומשפחתית, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  10. Savoey Seafood

  Savoey Seafood היא מסעדה פופולרית בבנגקוק, הממוקמת בשוק הלילה של צ'יינה טאון. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות מאכלי ים טריים וטעימים, כמו סרטנים מטוגנים, לובסטרים מאודים, ודגים מטוגנים עם רוטב שום וצ'ילי. האווירה במסעדה תוססת ומלאת חיים, והמנות מוגשות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

  בנגקוק מציעה למבקרים בה חוויות קולינריות בלתי נשכחות, ומסעדות מאכלי הים בעיר הן חלק בלתי נפרד מהחוויה הזו. כל אחת מהמסעדות שהוזכרו בכתבה מציעה חוויה ייחודית וטעימה, עם מנות מאכלי ים טריים ואיכותיים. אם אתם חובבי מאכלי ים, אל תפספסו את ההזדמנות לבקר באחת מהמסעדות הללו במהלך שהותכם בבנגקוק. צרו איתנו קשר לתכנון הטיול שלכם וגלו את כל מה שיש לעיר המדהימה הזו להציע!