צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  האייים הטובים ביותר ליד בנגקוק

  בנגקוק, בירת תאילנד, היא עיר תוססת ומלאת חיים, אך לפעמים כל מה שצריך זה לברוח מההמולה ולמצוא פינה שקטה של גן עדן. למרבה המזל, תאילנד מציעה מגוון רחב של איים מדהימים במרחק נסיעה קצרה מבנגקוק. אם אתם מחפשים חופים לבנים, מים צלולים ותחושת רוגע, הנה כמה מהאיים הטובים ביותר ליד בנגקוק שכדאי לכם לבקר בהם.

  קוה סאמט (Ko Samet)

  קוה סאמט הוא אחד האיים הפופולריים ביותר בקרבת בנגקוק, והוא ידוע בחופיו הלבנים והמים הצלולים. האי נמצא במרחק של כ-200 קילומטרים מבנגקוק, וניתן להגיע אליו בנסיעה של כשלוש שעות ברכב ולאחר מכן במעבורת קצרה. קוה סאמט מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע חיי לילה תוססים עם ברים ומסעדות על החוף.

  קוה צ'אנג (Ko Chang)

  קוה צ'אנג הוא האי השני בגודלו בתאילנד והוא מציע נופים מרהיבים של יערות גשם, מפלים וחופים מדהימים. האי נמצא במרחק של כ-300 קילומטרים מבנגקוק, וניתן להגיע אליו בנסיעה של כ-5 שעות ברכב ולאחר מכן במעבורת. קוה צ'אנג מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל טיולים רגליים, רכיבה על פילים, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה סיצ'אנג (Ko Si Chang)

  קוה סיצ'אנג הוא אי קטן ושקט שנמצא במרחק של כ-100 קילומטרים מבנגקוק. האי מציע חופים יפים, מים צלולים ואווירה רגועה. ניתן להגיע לאי בנסיעה של כשעתיים ברכב ולאחר מכן במעבורת קצרה. קוה סיצ'אנג מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה לאן (Ko Larn)

  קוה לאן הוא אי קטן שנמצא במרחק של כ-7 קילומטרים מחופי פטאיה, והוא מציע חופים לבנים ומים צלולים. ניתן להגיע לאי בנסיעה של כשעתיים מבנגקוק לפטאיה ולאחר מכן במעבורת קצרה. קוה לאן מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה סאמוי (Ko Samui)

  קוה סאמוי הוא אחד האיים הפופולריים ביותר בתאילנד, והוא מציע חופים מדהימים, מים צלולים וחיי לילה תוססים. האי נמצא במרחק של כ-700 קילומטרים מבנגקוק, וניתן להגיע אליו בטיסה קצרה של כשעה. קוה סאמוי מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות, ברים ומועדונים.

  קוה פאנגן (Ko Pha Ngan)

  קוה פאנגן הוא אי ידוע בזכות מסיבות הפול מון המפורסמות שלו, אך הוא מציע גם חופים יפים ומים צלולים. האי נמצא במרחק של כ-700 קילומטרים מבנגקוק, וניתן להגיע אליו בטיסה קצרה לקוה סאמוי ולאחר מכן במעבורת. קוה פאנגן מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה טאו (Ko Tao)

  קוה טאו הוא אי קטן שנמצא במרחק של כ-700 קילומטרים מבנגקוק, והוא ידוע בזכות אתרי הצלילה המדהימים שלו. ניתן להגיע לאי בטיסה קצרה לקוה סאמוי ולאחר מכן במעבורת. קוה טאו מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה מק (Ko Mak)

  קוה מק הוא אי קטן ושקט שנמצא במרחק של כ-300 קילומטרים מבנגקוק. האי מציע חופים יפים, מים צלולים ואווירה רגועה. ניתן להגיע לאי בנסיעה של כ-5 שעות ברכב ולאחר מכן במעבורת. קוה מק מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה קוד (Ko Kut)

  קוה קוד הוא אי קטן ושקט שנמצא במרחק של כ-300 קילומטרים מבנגקוק. האי מציע חופים יפים, מים צלולים ואווירה רגועה. ניתן להגיע לאי בנסיעה של כ-5 שעות ברכב ולאחר מכן במעבורת. קוה קוד מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה פאי (Ko Phai)

  קוה פאי הוא אי קטן ושקט שנמצא במרחק של כ-7 קילומטרים מחופי פטאיה. האי מציע חופים יפים, מים צלולים ואווירה רגועה. ניתן להגיע לאי בנסיעה של כשעתיים מבנגקוק לפטאיה ולאחר מכן במעבורת קצרה. קוה פאי מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  קוה קרדאן (Ko Kret)

  קוה קרדאן הוא אי קטן שנמצא במרחק של כ-20 קילומטרים מבנגקוק. האי מציע חופים יפים, מים צלולים ואווירה רגועה. ניתן להגיע לאי בנסיעה של כשעה מבנגקוק. קוה קרדאן מציע מגוון רחב של פעילויות, כולל שנורקלינג, צלילה, ושייט בקיאקים. בנוסף, האי מציע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה עם נוף לים.

  לסיכום, תאילנד מציעה מגוון רחב של איים מדהימים במרחק נסיעה קצרה מבנגקוק. כל אי מציע חוויות ייחודיות ופעילויות מגוונות, כך שכל אחד יכול למצוא את הפינה המושלמת שלו. אז אם אתם מחפשים לברוח מההמולה של העיר ולמצוא פינה שקטה של גן עדן, אל תהססו לבקר באחד מהאיים המדהימים הללו. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול שלכם ולגלות את כל מה שיש לתאילנד להציע.