צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  תעלת סן סאיב בבנגקוק

  בנגקוק קלונג מדריך המסלול וכיצד להשתמש בו

  תעלת סן סאיב היא דרך שימושית להתנייד בעיר, ודרך נהדרת לראות את החיים המקומיים מתנהלים בעסקיה, אך גם מעט מלוכלכים. אם לא אכפת לכם מהחום ומהמים העכורים, תזכו לתמונות של גשרים איטלקיים מקושטים בסגנון הבארוק וסירות נהר שמזכירות גונדולות על סטרואידים.

  קלונג סאן סאיב (Khlong Saen Saeb) משתרע ממערב למזרח על פני מפת בנגקוק, מתחיל בעיר העתיקה, ליד מבצר מאהאקאן (Mahakan Fort) בסוף דרך ראטצ'אדאמנאן (Ratchadamnoen), ומגיע עד למחוז צ'צ'וואנגסאו, שם הוא זורם בסופו של דבר לנהר באנג פה קונג. . הוא חוצה אזורים מרכזיים כמו פאיאתאי, פראטונאם, צ'יטלום, ננה, דרך אסוק, תונגלור ואקאמאי, עובר במקביל לכבישים פטצ'אבורי ופטצ'אבורי החדשה, לפני שהוא פונה לדרך ראמקהאמהאנג וממשיך לבנגקאפי.

  ישנם 2 קווים – הקו המערבי (המסתיים בהר הזהב) והקו המזרחי (המסתיים בוואט סי בונרואנג, ליד המכון הלאומי לפיתוח). המחלף, ברציף פראטונאם, מרגיש חלק והכרטיסים תקפים בשני הקווים. מדריך מסלולים זה כולל את התחנות השימושיות או המעניינות ביותר לאורך המסלול שאורכו 18 ק"מ, כולל מה ניתן למצוא בכל אחת מהן.

  בשעות העומס, זה נוח לקניות וסיורים תוך הימנעות מהתנועה הידועה לשמצה של בנגקוק. ישנם מקדשים, שווקים, בתי עץ ישנים וגשרים מעניינים לאורך הדרך, ותוכלו ללכת לאורך הגדות במקומות רבים. כל שעליך לעשות הוא להניף אותם למטה ולהמתין בסבלנות עבור 2 חברים סיפון קסדה לקפוץ לחוף, חבלים ביד לתגבורת. עם זאת, ראו הוזהרתם: שעת העומס עמוסה ונפילה לתעלה לעולם אינה מהנה, אז החזיקו חזק כשאתם עולים ויורדים מסירת התעלה.

  אזורים המשרתים את אוטובוסי הנהר

  סיאם
  היא מקלט קניות. מצא כל דבר, החל מאופנת רחוב ועד מותגי מעצבים מובילים, מוצרי יוקרה ואפילו מכוניות ספורט במגוון הקניונים הממוקמים כולם באותו אזור: MBK, סיאם פרגון, סיאם דיסקברי, כיכר סיאם ומרכז סיאם. כדי להגיע לכאן, קפצו לרציף Saphan Hua Chang.

  פראטונאם
  הוא עוד מקלט קניות, עבור אלה על תקציב או מחפש משהו לגמרי מחוץ לחומה. מצא את כל האביזרים שלך משוק פלטינום, קניון פלאטינום, או קפוץ לפנטיפ פלאזה לציוד מחשב זול. כדי להגיע לכאן, רדו במזח המרכזי של פראטונאם.

  Ratchaprasong ממלונות יוקרה ועד אופנת רחוב וקניונים, Ratchaprasong
  יש הכל. גולות הכותרת האחרות כוללות את מקדש ארוואן (Arwan Temple) ומסעדות גורמה לאורך דרך לאנג סואן (Lang Suan Road). כדי להגיע לכאן, קפצו למזח צ'ידלום.

  Thonglor
  זהו הרחוב לראות ולהיראות. עם קניונים אופנתיים באוויר הפתוח ופאבים אופנתיים, כל אזור התונגלור הוא כמו מגנט ענק שמושך קהל קריר ואמיד. כדי להגיע לכאן, קפצו למזח Thonglore.

  פאנפה לילארד (תחילת המסלול)

  מקום: מאחורי מבצר מהקאן בסוף דרך ראטצ'אדאמנאן בעיר העתיקה.
  מה בסביבה: גשר מהאטהאי U-thit (דוגמה מעניינת לפיסול בארוק איטלקי), וואט סאקט (מקדש הר הזהב), אנדרטת הדמוקרטיה, רחוב קאו סאן והארמון הגדול.

  שוק באי

  מקום: ליד מגדל בו באה, ממש ליד דרך קרונג קאסם.
  מה מסביב: שוק הבגדים הסיטונאי של בו בה עם דוכנים לאורך שביל התעלה ובתי חנויות וסמטאות רעועים אך מעניינים.

  באן קרואה נואה

  מקום: בקצה סמטה צרה ליד תחנת BTS של האצטדיון הלאומי.
  מה מסביב : בקרו בביתו של ג'ים תומפסון או חלפו על פני בתי העץ הרעועים בצד הנגדי. חלקם הם ביתם של האורגים שסיפקו בדי משי לג'ים תומפסון הצעיר בתחילת דרכו.

  גשר הואה צ'אנג

  מקום: מתחת לגשר הואה צ'אנג (גשר ראש הפיל), דרך פאיאתאי, ליד תחנת BTS ראטצ'אטווי.
  מסביב : כיכר סיאם, סיאם פרגון, סיאם דיסקברי או MBK (פנו שמאלה מהמזח, ואז צאו להליכה קצרה או לנסיעה בטוק-טוק); בקרו בביתו של ג'ים תומפסון (פנו ימינה לאורך שביל התעלה ולכו כ-200 מטרים).

  מזח פראטונאם (מחלף)

  מקום: מתחת לגשר על כביש Ratchadmari, ממש לפני הצומת עם הכבישים Pechaburi ו Ratchaparrup.
  מה בסביבה: שוק פראטונאם, קניון פלטינום פאשן או קניון Panthip Plaza IT (פנה ימינה ביציאה מהמזח, ואז פנה שמאלה הראשונה לדרך פצ'אבורי); מרכזי הקניות סנטרל וורלד, גייסורן וארוואן (פנו שמאלה במורד דרך ראטצ'אדאמרי); מקדשי גאנשה, טרימורטי או ארוואן (פנו שמאלה בדרך ראטצ'אדמארי)

  מזח הידלום

  מקום: מתחת לגשר בדרך צ'ידלום.
  מה בסביבה: תחנת הרכבת העילית BTS צ'ידלום, סנטרל צ'ידלום (פנו ימינה בדרך צ'ידלום), או תיהנו מארוחת גורמה באחת המסעדות המפוארות של לאנג סואן רואד (פנו ימינה בדרך צ'ידלום, חצו את דרך פלואנצ'יט ולכו ישר).

  תחנת עגינה אלחוטית

  מקום: מתחת לגשר Witthayu, כביש אלחוטי.
  מסביב : שגרירות בריטניה (פנה שמאלה בדרך האלחוטית).

  מזח ננה נועה

  מקום: מתחת לגשר סוקומוויט סוי 3, בקצה הצפוני ליד דרך פצ'אבורי.
  מה בסביבה: בואו לחוות את המובלעת המזרח תיכונית/אפריקאית ב-Sukhumvit Soi 3; לבקר ברובע האורות האדומים של ננה פלאזה בסוי 4; או להיבדק בבית החולים Bumrungrad (פנה ימינה במורד Soi 3 כדי למצוא את כולם).

  יריד אסוקה

  מקום: מתחת לגשר בצומת הכבישים פטצ'אבורי ואסוק.
  מה בסביבה: קחו את ה-MRT פטצ'אבורי, בקרו במוזיאון ובמרכז התרבות של חברת סיאם, או חוו את רובע האורות האדומים, סוי קאובוי.

  מזח סוי תונגלור

  מקום: מתחת לגשר בקצה הצפוני של סוי תונגלור (Sukhumvit 55), ליד הצומת עם דרך פטצ'אבורי החדשה.
  מה בסביבה: הסתובבו עם הצעירים העירוניים האופנתיים של בנגקוק בבתי הקפה ובבוטיקים של תונגלור (פנו ימינה מעל הגשר), או בקרו ברובע המועדונים RCA (במרחק נסיעה קצרה במונית משם).

  מזח קלע קלונגטון

  מקום: מתחת לגשר, ליד הצומת הסואן של הכבישים החדשים פטצ'אבורי ורמקהאמהאנג.
  מה בסביבה: סעו במונית לאזור מועדון RCA; תחנת האוטובוס אקאמאי.

  מזח קניון ראמקהאמהאנג

  מסביב : קניון ראמקהאמהאנג, סמוך לצומת כביש ראמה התשיעי.

  מזח קניון בנגקאפי

  מה מסביב : קניון בנגקאפי.