צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  חנויות ורהיטים ייחודיים בשווקים בבנגקוק

  בנגקוק, בירת תאילנד, היא עיר תוססת ומלאת חיים, המציעה למבקרים בה חוויות בלתי נשכחות. בין אם אתם חובבי קניות, תרבות, אוכל או פשוט מחפשים חוויות חדשות, בנגקוק לא תאכזב אתכם. אחד מהתחומים המרתקים ביותר בעיר הוא עולם הרהיטים הייחודיים והשווקים המגוונים שבה. במאמר זה נסקור את החנויות והשווקים המובילים בבנגקוק בהם תוכלו למצוא רהיטים ייחודיים ומרהיבים.

  שוק צ'אטוצ'אק (Chatuchak Market)

  שוק צ'אטוצ'אק, הידוע גם בשם שוק סוף השבוע, הוא אחד מהשווקים הגדולים והפופולריים ביותר בבנגקוק. השוק מציע מגוון רחב של מוצרים, כולל רהיטים ייחודיים בעבודת יד. תוכלו למצוא כאן רהיטים מעץ טיק, רהיטים בסגנון וינטג', פריטי דקורציה לבית ועוד. השוק פתוח בסופי שבוע בלבד, ולכן מומלץ להגיע מוקדם כדי להימנע מההמונים ולמצוא את הפריטים הטובים ביותר.

  שוק פרה פראד (Pratunam Market)

  שוק פרה פראד הוא שוק נוסף המציע מגוון רחב של רהיטים ופריטי דקורציה לבית. השוק ממוקם במרכז העיר וקל להגיע אליו באמצעות תחבורה ציבורית. כאן תוכלו למצוא רהיטים מודרניים, רהיטים בסגנון תאילנדי מסורתי, פריטי דקורציה ייחודיים ועוד. השוק פתוח כל השבוע, ולכן תוכלו לבקר בו בכל זמן שנוח לכם.

  שוק רוד פאי (Rod Fai Market)

  שוק רוד פאי, הידוע גם בשם שוק הרכבת, הוא שוק לילה פופולרי המציע חוויית קניות ייחודית. השוק ממוקם באזור סרינאקארין ומציע מגוון רחב של רהיטים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בסגנון וינטג', רהיטים בעבודת יד, פריטי דקורציה ייחודיים ועוד. השוק פתוח בערבים בלבד, ולכן מומלץ להגיע בשעות הערב המוקדמות כדי ליהנות מהאווירה המיוחדת.

  חנות The Jam Factory

  The Jam Factory היא חנות ייחודית הממוקמת באזור קה סאן רוד. החנות מציעה מגוון רחב של רהיטים מודרניים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בעיצוב ייחודי, פריטי דקורציה בעבודת יד ועוד. החנות פתוחה כל השבוע ומומלץ לבקר בה כדי למצוא פריטים ייחודיים לבית שלכם.

  חנות Papaya Vintage

  Papaya Vintage היא חנות ייחודית הממוקמת באזור לרט פראו. החנות מציעה מגוון רחב של רהיטים בסגנון וינטג' ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בעבודת יד, פריטי דקורציה ייחודיים ועוד. החנות פתוחה כל השבוע ומומלץ לבקר בה כדי למצוא פריטים ייחודיים לבית שלכם.

  שוק Talad Rot Fai Srinakarin

  שוק Talad Rot Fai Srinakarin הוא שוק לילה פופולרי הממוקם באזור סרינאקארין. השוק מציע מגוון רחב של רהיטים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בסגנון וינטג', רהיטים בעבודת יד, פריטי דקורציה ייחודיים ועוד. השוק פתוח בערבים בלבד, ולכן מומלץ להגיע בשעות הערב המוקדמות כדי ליהנות מהאווירה המיוחדת.

  חנות Casa Pagoda

  Casa Pagoda היא חנות ייחודית הממוקמת באזור סילום. החנות מציעה מגוון רחב של רהיטים מודרניים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בעיצוב ייחודי, פריטי דקורציה בעבודת יד ועוד. החנות פתוחה כל השבוע ומומלץ לבקר בה כדי למצוא פריטים ייחודיים לבית שלכם.

  שוק JJ Green

  שוק JJ Green הוא שוק לילה פופולרי הממוקם באזור צ'אטוצ'אק. השוק מציע מגוון רחב של רהיטים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בסגנון וינטג', רהיטים בעבודת יד, פריטי דקורציה ייחודיים ועוד. השוק פתוח בערבים בלבד, ולכן מומלץ להגיע בשעות הערב המוקדמות כדי ליהנות מהאווירה המיוחדת.

  חנות Chic Republic

  Chic Republic היא חנות ייחודית הממוקמת באזור רמה 9. החנות מציעה מגוון רחב של רהיטים מודרניים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בעיצוב ייחודי, פריטי דקורציה בעבודת יד ועוד. החנות פתוחה כל השבוע ומומלץ לבקר בה כדי למצוא פריטים ייחודיים לבית שלכם.

  שוק Asiatique The Riverfront

  שוק Asiatique The Riverfront הוא שוק לילה פופולרי הממוקם על גדות נהר הצ'או פראיה. השוק מציע מגוון רחב של רהיטים ופריטי דקורציה לבית. תוכלו למצוא כאן רהיטים בסגנון וינטג', רהיטים בעבודת יד, פריטי דקורציה ייחודיים ועוד. השוק פתוח בערבים בלבד, ולכן מומלץ להגיע בשעות הערב המוקדמות כדי ליהנות מהאווירה המיוחדת.

  בנגקוק מציעה למבקרים בה חוויות קניות ייחודיות ומגוונות. אם אתם מחפשים רהיטים ייחודיים ופריטי דקורציה לבית, אין ספק שתמצאו את מבוקשכם באחד מהשווקים או החנויות שהזכרנו במאמר זה. אז למה אתם מחכים? תכננו את הטיול הבא שלכם לבנגקוק וגלו את עולם הרהיטים הייחודיים שהעיר מציעה. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול המושלם שלכם!